Dětská elektrokola

se systémem NATTY.BIKE drive system

Slovo NATTY v angličtině znamená obratný, šikovný nebo důmyslný a přesně takový je náš systém. Z vybraných dětských kol během chvíle vytvoříte elektrokolo bez nutnosti zásahu do konstrukce kola.

natty-bike-drive-system.jpg

NATTY.BIKE Drive system

Pohon dětského elektrokola zajišťuje motor v zadním náboji kola. Kompletní sada obsahuje motor s výpletem do zvolené velikosti ráfku pro 20“, 24“, 26“ nebo 27,5“ kolo. Motor je napájen baterií, která je umístěna v košíku. Ovládání je přes display na řídítkách. Baterie, motor a display jsou propojeny 1 kabelem.

natty-bike-easy-replacement-rear-wheel.JPG

DĚTSKÉ KOLO 2v1

Pokud chcete, aby dítě přes týden na kole jezdilo bez motoru a přes víkend jste jeli na delší a obtížnější výlet tak s Natty.Bike je to možné. Relativně jednoduše se rozpojí kabel u motoru, zadní kolo se demontuje a nasadí se původní neelektrické kolo. Sundá se baterie a koncovky se schovají do izolačních kapsiček. Na kole zůstane jen display na řídítkách a kabel.

natty-bike-transferability-system.JPG

PŘENOSITELNOST SYSTÉMU

Největší výhodou systému je přenositelnost mezi 2mi koly, např. u sdíleného systému s přáteli, kteří mají pro své děti stejná kola nebo přechod na větší kolo, když dítě povyroste. Jednoduše se motor vyplete do většího ráfku, takže nemusíte složitě a s velkou finanční ztrátou prodávat použité dětské elektrokolo.

natty-bike-drive-system-available-from-20-inches.JPG

DOSTUPNÉ PRO KOLA OD 20“

Systém je dostupný na vybraných kolech do různých výrobců již od velikosti 20“. Pokud máte doma šikovné dítě, které bezpečně zvládne jízdu s 20“ kolem a pozná číslice na display, tak se vám otevírají pestré možnosti vašich vyjížděk. Veškeré námi vybrané kola světových výrobců jsou osazeny hydraulickými brzdami pro maximální bezpečnost dětí při jízdě z kopce.

Blog

 • Cesta k dětskému elektrokolu

  15. 4. 2021

  Cesta k dětskému elektrokolu byl dlouhodobější proces - neprve boj s vlastní hlavou, zda dítěti patří do rukou elektrokolo a následně boj finanční - přece nebudu kupovat něco, co stojí jako ojeté staré auto a za 2 roky to ani neprodám... Vše vyřešeno :-)

 • První testování

  29. 5. 2021

  Drive systémy NATTY.Bike přišly od výrobce včas, ale narazili jsme na problém s ráfky a výplety, které měly velké zdržení v závislosti na vytížení výroby. Vše jsme nakonec překonali a zkompletovali první testovací kusy pro 20" kola Orbea Laufey a 20" Kona Honzo.

 • Dlouhodobé letní testování

  11. 11. 2021

  Dlouhodobé testování systému - celé jaro / léto 2021 - najeto celkem cca 2100 km bez jediného problému se systémem po všech možných površích a terénech v celém Česku.

 • Přechod z 20" na 24"

  11. 11. 2021

  Junior povyrostl a Orbea 20" začala být malá, je potřeba přejít na větší kolo. Na to jsme byli připraveni a přechod byl snadný :-)

 • Juniorská 24" plus

  4. 1. 2022

  Pro juniory ve věku 10-14 let jsme připravili trailové kolo Kona Honzo 24 s pluskovými 2,8" plášti, které zvládné i těžší traily a snadnější enduro

 • Amulet Youngster 24"

  23. 3. 2022

  Nově zařazujeme do nabídky "prodejní hit" letošní sezony Amulet Youngster 24 s cenou okolo 11.000 Kč za kolo s hydraulickými brzdami a pěkným osazením.

Archív