Dlouhodobé letní testování

Každé prázdniny cestujeme s koly po Česku. Máme nádhernou zemi s extrémně různorodou krajinou. Letos konečně nebudeme juniora vozit v sedačce nebo tahat s follow me, ale bude si trasy konečně projíždět na vlastním kole. A jelikož rádi jezdíme přírodou po turistických cestá, tak se má na co těšit :-)
Už na jaře jsme si odzkoušeli, že kolo vyjede a sjede skoro vše, takže jsem se toho při plánování tras nebál a zařadil do každodenních výletů co nejméně přejezdů po asfaltových cestách. Navíc nejezdíme rádi po cestách, protože provoz v Česku i na malých cestá 3 třídy je brutální a řidiči nejsou úplně ohleduplní.

Celkově junior za jaro / leté na 20" kole najezdil cca 2100 km bez jediného problému na technice. Systém dokonce přežil pád z metr vysoké zídky do trávy, kdy kolo udělalo 2 kotrmelce. Vypadla jen baterie z držáku a jelikož konektor je jednoduše vyndávací, tak se při pádu nepoškodil.

Podívejte se na galerii co vše 8 leté dítě a 20" kolo zvládne:

natty-bike-long-test 1.JPG

Blog

 • Cesta k dětskému elektrokolu

  15. 4. 2021

  Cesta k dětskému elektrokolu byl dlouhodobější proces - neprve boj s vlastní hlavou, zda dítěti patří do rukou elektrokolo a následně boj finanční - přece nebudu kupovat něco, co stojí jako ojeté staré auto a za 2 roky to ani neprodám... Vše vyřešeno :-)

 • První testování

  29. 5. 2021

  Drive systémy NATTY.Bike přišly od výrobce včas, ale narazili jsme na problém s ráfky a výplety, které měly velké zdržení v závislosti na vytížení výroby. Vše jsme nakonec překonali a zkompletovali první testovací kusy pro 20" kola Orbea Laufey a 20" Kona Honzo.

 • Dlouhodobé letní testování

  11. 11. 2021

  Dlouhodobé testování systému - celé jaro / léto 2021 - najeto celkem cca 2100 km bez jediného problému se systémem po všech možných površích a terénech v celém Česku.

 • Přechod z 20" na 24"

  11. 11. 2021

  Junior povyrostl a Orbea 20" začala být malá, je potřeba přejít na větší kolo. Na to jsme byli připraveni a přechod byl snadný :-)

 • Juniorská 24" plus

  4. 1. 2022

  Pro juniory ve věku 10-14 let jsme připravili trailové kolo Kona Honzo 24 s pluskovými 2,8" plášti, které zvládné i těžší traily a snadnější enduro

 • Amulet Youngster 24"

  23. 3. 2022

  Nově zařazujeme do nabídky "prodejní hit" letošní sezony Amulet Youngster 24 s cenou okolo 11.000 Kč za kolo s hydraulickými brzdami a pěkným osazením.

Archív